Brak danych
aktualności
Brak danych
2024-04-22
ECO ZMIANY
ECO ZMIANY!
Modernizacja instalacji Grzewczych z AQUA-GRUPA SBS
Zamień stary kocioł na:
-> kocioł gazowy
-> kocioł elektryczny
-> kocioł na pellet
-> pompę ciepła
Więcej szczegółów znajdziesz tutaj
2024-04-23
Grupa PSA świętuje 20-lecie istnienia!
Grupa PSA świętuje 20-lecie istnienia!
Aqua Grupa SBS to jeden z założycieli grupy PSA. Od 20 lat uczestniczymy w rozwoju tej organizacji i czerpiemy korzyści z jej działalności. Jesteśmy dumni z tego, że możemy należeć do tak silnej i zintegrowanej grupy zakupowej z branży wodno-kanalizacyjnej. Gratulacje dla Grupy PSA za ten piękny jubileusz!
2024-03-29
Sezon nawodnień

Drodzy Klienci tegoroczna wiosna przybyła do nas niesamowicie szybko z czego wszyscy jesteśmy niezmiernie zadowoleni. Wraz z wiosną szybciej także rozpoczął się sezon systemów nawadniających. Zapraszamy do naszych oddziałów oraz sklepu internetowego www.aqua24.pl - dostaniecie wszystko to co jest niezbędne do stworzenia wymarzonego systemu nawadniającego. Zapraszamy serdecznie.

2024-03-27
Wesołych Świąt Wielkanocnych
Drodzy Pracownicy, Klienci, Producenci i Wszyscy Partnerzy biznesowi, pragniemy złożyć życzenia zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, obfitości na świątecznym stole, smacznego jajka oraz wiosennego nastroju.
2024-03-15
AQUA CUP - III turniej
Turniej AQUA CUP III 2024 już za nami. Jak za każdym razem na kortach można było obserwować mnóstwo wspaniałych pojedynków. Niezastąpiony Zielonogórski Klub Tenisowy szczyci się faktem, że na turnieje dojeżdżają młodzi zawodnicy z odległych zakątków Polski co daje szanse rywalizacji i sprawdzenia się młodych tenisistów z zawodnikami z innych ośrodków. Przed nami 6-7 kwietnia ostatni tegoroczny turniej - AQUA CUP Masters!
2024-02-27
AQUA CUP - II turniej
2-3 marzec czyli najbliższy weekend odbędzie się już drugi turniej z cyklu AQUA CUP 2024! Serdecznie zapraszamy na korty tenisowe do Hali sportowej na ul.Sulechowskiej 37 w Zielonej Górze. Trzymamy kciuki za wszystkich zawodników i życzymy samych dobrych podań, wygranych rozgrywek i co najważniejsze wyłącznie udanej zabawy!
2024-02-12
10 lat oddziału JELENIA GÓRA

Wystartowała kolejna edycja Programu Lojalnościowego Grupy SBS - INTEGRIS PLUS. Ideą programu jest zintegrowanie Instalatorów, Hurtowni
i Marek Producenckich. Wzorem lat ubiegłych jako hurtownia bierzemy udział i zapowiadamy cykl spotkań z naszym Klientami-Instalatorami, właśnie w ramach Programu lojalnościowego. O szczegółach spotkań będziemy informowali przez naszych Doradców handlowych.
Więcej szczegółów o Programie znajdą Państwo: tutaj

2024-01-15
AQUA CUP- już za nami I turniej

Już za nami pierwszy turniej z cyklu AQUA CUP 2024! Frekwencja rekordowa!!! Do turnieju zgłosiło się 67 zawodniczek oraz zawodników! Oprócz zielonogórskich uczestników w rozgrywkach udział wzięli zawodnicy m.in. z Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Kołobrzegu, Pszczyny, Gdańska, Szczawna Zdrój. Niezwykle nam miło, że turnieje cieszą się taką popularnością. Dziękujemy Wszystkim uczestnikom za piękną grę oraz zabawę. Podziękowania należą się także zespołowi Zielonogórskiego Klubu Tenisowego! Widzimy się już w lutym na kolejnym turnieju z Cyklu AQUA CUP!

2024-01-12
AQUA CUP-turniej styczniowy
W najbliższy weekend odbędzie się pierwszy turniej z cyklu AQUA CUP 2024! Serdecznie zapraszamy na korty tenisowe do Hali sportowej na ul.Sulechowskiej 37 w Zielonej Górze. Trzymamy kciuki za wszystkich zawodników i życzymy dużo szczęścia!
2024-01-03
AQUA CUP-cykl turniejów tenisowych
Niezmiernie miło nam poinformować, iż kolejny rok mamy przyjemność piastować miano sponsora ZIELONOGÓRSKIEGO KLUBU TENISOWEGO. Podobnie do roku ubiegłego nasza firma wspiera cykl turniejów AQUA CUP 2024. Wszystkie uczestniczące w turniejach dzieci otrzymają nagrody, medale oraz dyplomy. Bardzo nam miło, że możemy pomóc w rozwoju tenisowym dzieci i młodzieży w naszym regionie! Trzymamy za Was kciuki!
2023-12-15
Wesołych Świąt i pomyślności w 2023

Drodzy Klienci, Producenci i wszyscy nasi Partnerzy Biznesowi pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.
Niech los pomaga Państwu zrealizować wszystkie plany i spełnić nawet te najskrytsze marzenia tak, aby w każdej chwili odnajdywać szczęście.

Nowy Rok niech napawa optymizmem, dając tym samym satysfakcję z realizowanych zadań i planów.

2023-12-15
Międzynarodowy wyścig

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w 2023 roku poraz kolejny byliśmy jednym ze sponsorów wyścigu zorganizowanego przez Lubuski Klub Sportowy TRASA. Tegoroczny wyścig przybrał rangę Międzynarodowego z czego jesteśmy niezwykle dumni. Świetnie przygotowani Zawodnicy startowali w wyścigu 10 grudnia 2023 w Miejskim Ośrodku Sportu MOSIR w Drzonkowie. Brawa dla Wszystkich uczestników za zaciętą walkę. Podziękowania również dla Organizatorów.
Zdjęcia żródło: https://www.facebook.com/PucharPolskiCXWOSiR

2023-10-18
Obchody w ramach 30 lecia WAŁCZ
W piątek 13 pażdziernika odbyła się uroczysta Gala z okazji jubileuszu 30 lecia oddziału AQUA WAŁCZ. Spotkanie odbyło się w urokliwym Apart Hotel w Wałczu. Tak uroczysty dzień nie mógł odbyć się bez dodatkowych atrakcji takich jak tort czy wieczór kasyno. Serdeczne podziękowania dla wszystkich naszych Klientów oraz Dostawców za wspólne 30 lat. Życzymy sobie oraz Państwu dalszych sukcesów i kolejnych równie owocnych biznesowych lat.
2023-08-29
Jubileusz 30-lecia WAŁCZ
Poprzedni rok obfitował w liczne jubileusze. W obecnym 2023 tylko jeden z oddziałów świętuje swój jubilleusz, ale za to za jaką mocą!!!! 30 urodziny w tym roku obchodzi oddział WAŁCZ. Drodzy Klienci i Partnerzy biznesowi dziękujemy za wspólne 30 lat pracy naszego oddziału AQUA WAŁCZ. Mamy nadzieję, że niedługo ponownie wspólnie będziemy świętować kolejne rocznice. Tymczasem niezmiennie Doradcy AQUA GŁOGÓW są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:30. Dziękujemy i serdecznie Państwa zapraszamy
2023-04-18
TURNIEJE AQUA CAP - Dziękujemy
Cykl Turniejów AQUA CUP 2023, które mieliśmy przyjemność sponsorować, niestety ale dobiegł końca. Od początku roku udało się zorganizować wspólnie z ZIELONOGÓRSKI KLUB TENISOWY 4 takie spotkania. Bardzo nam miło, że mogliśmy pomóc w rozwoju tenisowym dzieci i młodzieży w naszym regionie! Trzymamy kciuki za Wasz dalszy rozwój sportowy! Cykl naszych turniejów AQUA CUP 2023 nabrał niesamowitego rozgłosu. Na rozgrywkach 4-5 marzec oraz 15-16 kwietnia zanotowano rekordową frekwencję! Wielkie brawa dla wszystkich uczestników oraz Zielonogórskiego Klubu Sportowego.
2023-03-31
KONGRES SYSTEMY NAWADNIAJĄCE
Dnia 24 marca 2023 w zaprzyjaźnionym Hotelu Nadodrzański Dwór w Nowej Soli odbył się KONGRES SYSTEMÓW NAWADNIAJĄCYCH. Na spotkanie przybyło przeszło 75 Klientów -specjalistów w dziedzinie montażu oraz projektu systemów nawadniających. Tegodnia zarówno Klienci jak i nasi Doradcy Handlowi mogli wysłuchać szkolenia o nowościach produktowych, zakresie asortymentowym oraz korzyściach jakie przynosi montaż takiego systemu dla ogrodu. Dziękujemy Gościom za tak liczne przybycie oraz aktywne uczestnictwo.
2023-03-14
AQUA CUP - cykl turniejów tenisowych
Jesteśmy już po 3 rozgrywkach tenisowych!!! Cykl naszych turniejów AQUA CUP 2023 nabrał niesamowitego rozgłosu i na rozgrywkach 4-5 marzec zanotowano rekordową frekwencję! Wielkie brawa dla wszystkich uczestników oraz Zielonogórskiego Klubu Sportowego. Tutaj przeczytasz więcej:
o AQUA CUP 2023 w Nasze Miasto Zielona Góra
2023-01-02
AQUA CUP - cykl turniejów tenisowych
Niezmiernie miło nam poinformować, iż w 2023 roku zostaliśmy jednym ze sponsorów ZIELONOGÓRSKI KLUB TENISOWY. Nasza firma wspiera cykl turniejów AQUA CUP 2023. Wszystkie uczestniczące w turniejach dzieci otrzymają nagrody. Bardzo nam miło, że możemy pomóc w rozwoju tenisowym dzieci i młodzieży w naszym regionie! Trzymamy za Was kciuki!
2023-02-15
Aqua LUBIN w nowych barwach

AQUA-GRUPA SBS oddział Lubin dołączył do grupy oddziałów które w 2022 doczekały się zmian zewnątrz oraz wewnątrz jednostki. Podobnie jak pozostałe oddziały zmieniliśmy kolor struktury na obowiązujące szaro-białe barwy, na szczycie budynku zamontowaliśmy nowy logotyp z odpornego na warunki atmosferyczne dibondu. Wewnątrz udało sam się także wydzielić strefę relaksu dla Klienta.

2023-02-15
Aqua Racula w nowych barwach

AQUA-GRUPA SBS oddział Racula przeszedł lifting zewnętrzny jednostki. Zewnętrzna elewacja została odświeżona, przybierając zatwierdzone, firmowe barwy. Ponadto na budynku zamontowano logotyp oraz tablice firmowe. Odświeżona także została Sala Sprzedaży, w której wydzieliliśmy Strefę Instal Cafe, na ścianie zawisł logotyp główny firmy wraz podkategoriami branżowymi.

2023-02-15
Aqua Wrocław nowy DZIAŁ OBSŁUGI

AQUA-GRUPA SBS oddział Wrocław 1 ul.Mokronoska z początkiem roku przeszedł małe zmiany. Przeniesiony do budynku obok Dział Obsługi Klienta doczekał się montażu firmowego brandu. W sali sprzedaży wydzieliliśmy strefę dla Klienta - Instal Cafe oraz Strefę Relaksu, w której Klienci mogą skosztować aromatycznej kawy. Wcześniejsza sala sprzedaży została zaadaptowana jako powierzchnia magazynowa oraz punkt odbioru towaru. 

2023-01-04
Rok 2022
Rok 2022 był dla nas bardzo pracowitym czasem, w którym oprócz licznych transakcji udało nam się też dokonać zmian w naszych jednostkach. Oddział Zielona Góra w maju wystartował w nowej lokalizacji-nowoczesny budynek, większa powierzchnia magazynowa pozwoliły na zwiększenie wachlarza produktów. Oddziały Wałcz, Racula, Gorzów Wlkp.- zostały odświeżone z zewnątrz, przybierając nowe biało-szare barwy, a co za tym idzie zyskały nowe reklamy zewnętrzne. W oddziale Głogów udało nam się wymienić bannery zewnętrze na reklamę w formie tablic z dibondu, które są dużo trwalsze i odporniejsze na warunki atmosferyczne. W oddziałach Racula, Nowa Sól, Lubin przeprowadziliśmy generalne remonty wewnątrz jednostek, wyposażając jednocześnie oddziały w punkty Instal Cafe. Rok ten też należał do bardzo aktywnych pod kątem licznych spotkań z Klientami, w tym jubileusze aż 5 jednostek. Serdeczne dziękujemy wszystkim za owocny 2022 rok.
2022-11-14
Jubileusz 25 lecia LEGNICA
W piątek 4 listopada odbyła się uroczysta Gala z okazji jubileuszu 25 lecia oddziału AQUA LEGNICA. Spotkanie odbyło się w niezwykle urokliwym Hotelu Legnickim. Tak uroczysty dzień nie mógł odbyć się bez dodatkowych atrakcji takich jak tort czy wieczór kasyno. Serdeczne podziękowania dla wszystkich naszych Klientów oraz Dostawców za wspólne 25 lat. Życzymy sobie oraz Państwu dalszych sukcesów i kolejnych równie owocnych biznesowych lat.
2022-11-07
Spotkanie z Klientami-oddział Jelenia Góra

28 pażdziernika  w Gościńcu Łojewski odbyło się spotkanie dla Klientów AQUA-Jelenia Góra. Podczas spotkania Klienci, podobnie jak przy wcześniejszych, tegorocznych spotkaniach korzystali z atrakcji wieczoru jaką było KASYNO. Serdecznie dziękujemy za wspólne świętowanie. Serdecznie zapraszamy do AQUA JELENIA GÓRA zlokalizowanego przy ulicy Wincentego Pola 39.

2022-10-20
Obchody 10 lecia Salonu Viessmann

Obchody w ramach 10 lecia Salonu Viessmann odbyły się 7 października w pięknym Hotel Woiński SPA w Lubniewicach. Podczas spotkania Klienci Salonu oraz AQUA Gorzów, podobnie jak przy wcześniejszych obchodach jubileuszowych korzystali z atrakcji wieczoru jaką było KASYNO. Serdecznie dziękujemy za wspólne świętowanie. Serdecznie zapraszamy do AQUA Gorzów oraz Salonu zlokalizowanych przy ulicy E.Orzeszkowej 26

2022-09-28
Aqua Gorzów w nowych barwach

AQUA-Grupa SBS oddział GORZÓW już w nowych kolorach. Oddział ten dołączył do kolejnych, które w ostatnim czasie zostały odświeżone i obrnedowane nowymi logotypami. Zgodnie z obowiązującymi standardami naszej firmy, elewacja została pokryta dwoma odcieniami szarości. Na froncie budynku zamontowano nowy logotyp ze styroduru pokrytego licem z dibondu. Odświeżony został także budynek Salonu Viessmann.

2022-09-26
Obchody w ramach 10 lecia GŁOGÓW
23 września odbyło się spotkanie w ramach 10 jubileuszu oddziału AQUA GŁOGÓW. Klienci licznie przybyli na uroczystą kolację do urokliwej restauracji MRoyal w Głogowie. Atrakcją był WIECZÓR KASYNO - gdzie klienci mogli próbować swoich sił w ruletce, pokerze lub black jack-u. Serdecznie dziękujemy zespołowi głogowskiemu oraz Klientom za przybycie. Życzymy zarówno sobie jak i Państwu kolejnych owocnych lat współpracy.
2022-09-23
Obchody w ramach 5 lecia WROCŁAW 2
9 września odbyło się spotkanie dla Klientów oddziału WROCŁAW 2 w ramach 5 jubileuszu oddziału. Spotkanie rozpoczęło się o 9:00 zbiórką w Ostoi Milicz skąd autokarem grupa została przetransportowana aby wspólnie przepłynąć kajakiem rzekę Barycz. W trakcie spływu w ramach przerwy Klienci mogli usmażyć kiełbaski na ognisku, a tuż po obiedzie każdy mógł próbować sił w zawodach wędkarskich oraz w strzelaniu do tarczy z prawdziwej broni ASG. Dzień zakończyliśmy wspólnie biesiadując w Ostoi Milicz, gdzie specjałem Szefa Kuchni były grillowane ryby.
2022-09-23
Jubileusz 5 lecia WROCŁAW 2
Kolejnym oddziałem "AQUA-GRUPA SBS" który świętuje swój okrągły jubileusz jest oddział Wrocław 2 - Strzegomska! Oddział wrocławski nr 2 w tym roku świętuje swoje 5 lat pracy. Serdecznie podziękowania dla wszystkich naszych Klientów oraz Dostawców za wspólnie przepracowane 5 lat. Życzymy sobie oraz Państwu dalszych sukcesów i kolejnych równie owocnych biznesowych lat. Zapraszamy serdecznie w godzinach 7:30 - 15:30 na ul.Strzegomska 141/145 Wrocław.
2022-07-27
Jubileusz 20 lecia WROCŁAW

Okrągły jubileusz w tym roku obchodzi jednostka WROCŁAW ul. Mokronoska. Oddział świętuje swoje 20 lat pracy, a powstał jako piąta jednostka w AQUA-GRUPA SBS. Nasi Doradcy są dla Państwa dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 przy ul.Mokronoskiej 2. Serdecznie dziękujemy za wspólne 20 lat niezwykle partnerskiej współpracy. Życzymy zarówno sobie jak i Państwu kolejnych lat współpracy.


2022-07-25
Jubileusz 10-lecia Salon Viessmann

10 jubileusz obchodzi w tym roku Salon firmowy Viessmann przy naszym oddziale AQUA GORZÓW WLKP. Pierwsze prace związane z budową salonu ruszyły z końcem listopada 2011 roku a oficjalne otwarcie wraz z przecięciem wstęgi odbyło się 14 sierpnia 2012. Serdecznie dziękujemy za wspólną, okrągłą rocznicę. Serdecznie zapraszamy do AQUA Gorzów oraz Salonu zlokalizowanych przy ulicy E.Orzeszkowej 26

2022-07-25
Jubileusz 10-lecia GŁOGÓW
Drodzy Klienci i Partnerzy biznesowi dziękujemy za wspólne 10 lat pracy naszego oddziału AQUA GŁOGÓW. W tym roku mamy przyjemność obchodzić okrągły jubileusz istnienia naszej jednostki. Mamy nadzieję, że niedługo ponownie wspólnie będziemy świętować kolejne rocznice. Tymczasem niezmiennie Doradcy AQUA GŁOGÓW są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. Dziękujemy i serdecznie Państwa zapraszamy
2022-06-13
Oddział Głogów- nowy branding
Oddział AQUA- GŁOGÓW w nowej, odświeżonej odsłonie. Widać nas z daleka dzięki nowym tablicom z dibond, które zostały wyklejone specjalną folią z laminatem wzmacniającym je przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych. Ponadto drzwi wejściowe oklejono folią OWV z nową grafiką, zgodną z obowiązującymi standardami w firmie. Nasi Doradcy są niezmiennie do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. Zapraszamy
2022-06-13
Jubileusz 25 lecia LEGNICA
Kolejnym oddziałem "AQUA-GRUPA SBS" który świętuje swój okrągły jubileusz jest oddział LEGNICA! Oddział Legnica powstał w 1997 roku jako 4 jednostka. W tym roku świętują swoje 25 lat pracy.

Serdecznie podziękowania dla wszystkich naszych Klientów oraz Dostawców za wspólne 25 lat. Życzymy sobie oraz Państwu dalszych sukcesów i kolejnych równie owocnych biznesowych lat. 

2022-06-08
Obchody w ramach 20 lecia WROCŁAW

3 czerwca w urokliwym Gościńcu pod Zającem odbyła się uroczysta kolacja celebrująca obchody 20 lecie istnienia naszego oddziału AQUA-GRUPA SBS oddział WROCŁAW ul.Mokronoska. Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestniczącym Klientom za tak liczne przybycie i wspólne świętowanie tej bardzo dla nas ważnej rocznicy.

2022-06-07
AQUA - Jubileusze oddziałów

Drodzy Klienci, w zeszłym roku świętowaliśmy obchody 40 lat funkcjonowania AQUA-GRUPA SBS. Rok 2022 jest dla nas również niesamowicie ważny, ponieważ obchodzimy aż 6 okrągłych jubileuszy:
-25 lat- oddział LEGNICA
-20 lat- oddział WROCŁAW Mokronoska
-10 lat- oddział GŁOGÓW
-10 lat- oddział SALON VIESSMANN Gorzów Wlkp.
-5 lat- oddział WROCŁAW Strzegomska
-5 lat- oddział Lubin


2022-06-07
Aqua Wałcz w nowych barwach

AQUA-Grupa SBS oddział WAŁCZ już w nowych kolorach. Oddział ten dołączył do kolejnych, które w ostatnim czasie zostały odświeżone i obrnedowane nowymi logotypami. Zgodnie z obowiązującymi standardami naszej firmy, elewacja została pokryta dwoma odcieniami szarości. Na froncie budynku zamontowano nowy logotyp ze styroduru pokrytego licem z dibondu. Szyby oklejono specjalną, zalaminowaną folią, na której nadrukowano ofertę firmy. 

2022-05-10
Nowa lokalizacja AQUA ZIELONA GÓRA
Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż funkcjonujący od 30 lat oddział AQUA ZIELONA GÓRA zmienia swoją lokalizację i od dnia 2 maja 2022 działa pod nowym adresem: ul. OSADNICZA 28, 65-758 Zielona Góra. Godziny pracy hurtowni 7:00-16:00. Informujemy, iż przenosiny dotyczą wyłącznie Oddziału Zielona Góra-hurtowni, siedziba firmy "AQUA-GRUPA SBS" Sp. z o. o. pozostaje niezmiennie pod adresem ul. M.C. Skłodowskiej 25 Zielona Góra
2022-04-26
Akcja Autokarowa-Targi Instalacje
Wraz z Grupą SBS i Międzynarodowymi Targami Poznańskimi mieliśmy przyjemność zorganizować dla naszych Instalatorów i firm wykonawczych wspólną Akcję Autokarową. Jej celem było umożliwienie naszym Klientom przejazdu na targi wraz z bezpłatnym wejściem na teren Targów Instalacje. W tegorocznej Akcji Autokarowej udział wzięło aż 6 oddziałów. Jest nam niezmiernie miło, że akcje tego typu cieszą się tak wielkim zainteresowaniem. Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.
2022-04-26
Udział w Targach Instalacje
Po 3 letniej przerwie spowodowanej restrykcjami związanymi z covid-19 wystartowały Targi Instalacje w Poznaniu 2022. Firma AQUA miała przyjemność zaprezentować się jako jeden z wystawców. Na tegorocznej edycji zaprezentowaliśmy nasz nowy internetowy sklep branżowy www.aqua24.pl. Sklep jest nowym "produktem" ułatwiającym zakupy online specjalistycznych produktów naszej branży. Właśnie na tegorocznych targach nastąpiła oficjalna odsłona sklepu. Zapraszamy do zakupów!

2022-02-16
Lubuskie Centrum Nawodnień

Lubuskie Centrum Nawodnień to jedyne miejsce tego typu na mapie Zielonej Góry, Nowej Soli i Gorzowa Wlkp.. U nas zrealizujesz wymarzony projekt systemu nawadniającego dla Twojego ogrodu, dobierzemy i wycenimy kompletny system, który wyposaży ogród w wodę. Ponadto stale współpracujemy z najlepszymi Instalatorami specjalizującymi się w montażu systemów nawadniających oraz tworzeniem ogrodów, którzy nie tylko zamontują system nawadniających, ale także zapewnią opiekę posprzedażową dla Twojego ogrodu. Sprawdżż szczegóły: www.aqualcn.pl

2021-12-21
Wesołych Świąt i pomyślności w 2022

Drodzy Klienci, Producenci i wszyscy nasi Partnerzy Biznesowi...pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech los pomaga Państwu zrealizować wszystkie plany i spełnić nawet te najskrytsze marzenia tak, aby w każdej chwili odnajdywać szczęście. Nowy Rok niech napawa optymizmem, dając tym samym satysfakcję z realizowanych zadań i planów.

2021-10-07
Akcja AQUA dla polskich jezior

W miesiącu październiku nasza eco-ekipa w ramach "akcji dla polskich jezior" usunęła blisko 100 kg śmieci z jeziora (kamieniołomu) Zimnik. Śmieci zostały wydobyte z głębokości 15m. Zanieczyszczenia to głównie plastikowe butelki, puszki, różnego typu opakowania po produktach spożywczych i pojemnikach na elementy wędkarskie. Zachęcamy do segregacji i dbania o nasze wspólne środowisko. AQUA Grupa SBS propaguje zasadę i hasło "jesteśmy eco".

2021-10-06
Nowa flota AQUA-GRUPA SBS

Jako firma z 40 letnim doświadczeniem przykładamy olbrzymią wagę do wizerunku firmy. Oprócz dbałości o branding zewnętrzny staramy się także zapewnić jednolitą i spójną formę identyfikacji naszych aut firmowych. Nasza flota na dziś to ponad 30 aut dostawczych oraz 15 aut osobowych. Zamieszczona na pojazdach grafika promować ma firmowe logo oraz informacje, iż "AQUA-GRUPA SBS" to sieć 17 hurtowni branży instalacyjnej, grzewczej i wodociągowej z 40letnim stażem. Wypatrujcie naszych aut firmowych na polskich drogach.

2023-05-11
Katalog Marek Domowych Grupy SBS!

Nareszcie światło dzienne ujrzał najnowszy katalog produktów Marek Domowych Grupy SBS oraz produktów na wyłączność. Znajdziecie w nim mnóstwo nowości, między innymi: grzejniki płytowe Keller Compact&Ventil, nowości w armaturze grzejnikowej Keller, Kotły elektryczne Keller EcoPower oraz wiele innych. Sprawdż już dziś nowy katalog.
Wersje papierowe już niedługo dostępne w oddziałach AQUA. Jeśli wolisz wersję elektroniczną sprawdź ją tutaj: KATALOG MAREK DOMOWYCH

2021-06-18
Powracamy do szkoleń i spotkań z klientami

W ostatnim roku sytuacja epidemiologiczna nie pozwoliła na organizację uwielbianych przez nas
i Klientów spotkań połączonych ze szkoleniami. Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż zgodnie
z obowiązującymi wymogami Ministerstwa Zdrowia i służb sanitarnych, powracamy do cyklu szkoleń. 17 czerwca 2021 w AQUA GŁOGÓW odbyło się pierwsze spotkanie dla Klientów. Dziękujemy współorganizatorom: HAWLE, TEKLA oraz WOBET HYDRET za udział.

Relacja zdjęciowa ze spotkania

2021-02-24
10 lat oddziału JELENIA GÓRA

W 2021 roku jubileusz 10-lecia obchodzi także oddział JELENIA GÓRA. W roku 2011 przy ulicy Karola Marki otworzyliśmy wówczas 11 oddział naszej firmy. Pod względem wielkości oraz regionu Jelenia Góra idealnie pasowała do strategii firmy. Debiut jednostki okazał się największym sukcesem w historii. Przez lata oddział był i po dziś dzień jest jednym z najbardziej dynamicznych w całej sieci. W 2019 roku został przeniesiony do nowoczesnego budynku w nowej lokalizacji przy ulicy Wincentego Pola 39.

2021-02-24
10 lat oddziału NOWA SÓL

Rok 2021 to oprócz 40 lecia "AQUA-GRUPA SBS" to także jubileusz 10 lat istnienia oddziału NOWA SÓL. W roku 2011 AQUA przejęła jednostkę od wieloletniego partnera handlowego tworząc tam hurtownię instalacyjną. Ze względu na konieczność zwiększenia powierzchni magazynowej oddział dwukrotnie zmieniał lokalizację aby w 2016 zakotwiczyć przy nowoczesnym budynku przy ulicy Przemysłowej 34. Budynek wraz z przyległym terenem został zakupiony i mieści oddział NOWA SÓL oraz Magazyn Centralny firmy.

2021-01-08
COVID - zasady bezpieczeństwa

Szanowni Państwo.
Jako firma społecznie odpowiedzialna dla bezpieczeństwa naszych Klientów, pracowników oraz dostawców promujemy odpowiednie zachowania zalecane przez Ministerstwo Zdrowia i służby sanitarne.
Prosimy o przestrzeganie w naszych jednostkach zasad zakrywania ust i nosa, dezynfekcji rąk i zachowania dystansu społecznego.

2021-01-01
40 lat AQUA-Grupa SBS

Rok 2021 jest dla naszej firmy szczególnie ważny. To już 40 lat od kiedy "AQUA-Grupa SBS" sp. z o.o. współtworzy historię branży instalacyjnej, grzewczej
i wodociągowej
. Przez ten czas zbudowaliśmy sieć 17 hurtowni branżowych wspomaganych przez nowoczesny magazyn centralny. Ugruntowana pozycja ”AQUA-GRUPA SBS” sp. z o.o. jest wynikiem stałego podnoszenia wiedzy i kwalifikacji doradców technicznych oraz trwałych relacji z naszymi Klientami, dostawcami za co serdecznie dziękujemy.

mini kronika AQUA

2021-01-07
Sytuacja epidemiologiczna - COVID

Szanowni Państwo.
Sytuacja pandemiczna panująca w naszym kraju oraz wprowadzane przez rząd obostrzenia, obligują naszą firmę do wprowadzenia określonych środków bezpieczeństwa. Staramy się abyście Państwo w jak najmniejszym stopniu odczuli ewentualne utrudnienia.
Prosimy o zapoznanie się z bieżącymi informacjami dotyczącymi zasad pracy i obsługi Klienta w naszej firmie.

UWAGA: ważna informacja dotycząca pandemii koronawirusa

2020-11-23
Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym

7  listopada  2020 roku  w  Miejskim  Ośrodku  Sportu
i Rekreacji w Drzonkowie odbyły się Zawody Pucharu Polski w Kolarstwie Przełajowym. "AQUA-GRUPA SBS" była jednym ze sponsorów tego przedsięwzięcia. Pomimo zawirowań oraz odgórnych zarządzeń wynikających z sytuacji spowodowanej przez Covid-19  udało się wystartować aż  310 zawodnikom  z  Polski i Czech. Dziękujemy wszystkim Organizatorom oraz Uczestnikom za świetną organizację oraz trud jaki włożyli w przygotowania do Pucharu Polski. 

2020-01-23
Otwarcie 17-go oddziału "AQUA - Grupa SBS"

Początek roku 2020 to dla naszej spółki olbrzymi sukces - z dniem 3 lutego uruchomiliśmy 17 oddział "AQUA - Grupa SBS". Nowym punktem na mapie AQUA jest miasto Wałbrzych. Oddział wałbrzyski jest 7 oddziałem zlokalizowanym w województwie dolnośląskim. Zespół nowej jednostki stanowią profesjonalni Doradcy handlowi z ponad 15-letnim stażem w branży instalacyjnej, grzewczej
i wodociągowej. Serdecznie zapraszamy na ulicę Wrocławską 130 w godzinach 7:30-15:30.

2020-06-01
Biuro handlowe w Poznaniu

Drodzy Klienci jest nam niezmiernie miło poinformować, iż nasz oddział poznański zmienił swój dotychczasowy adres. Od 1 czerwca AQUA-GRUPA SBS Poznań działa w nowym, większym, usytuowanym w bardzo dobrej lokalizacji Biurze Handlowym. Nasi Doradcy handlowi zapraszają na konsultacje oraz rozmowy handlowe do nowej siedziby, która znajduje się przy ulicy Sarmackiej 7 61-616 Poznań. Serdecznie zapraszamy. 

Brak danych
Formularz zawiera błędy
{"slider":"slider","menu":"menu","language":"language","cookie":"cookie","logo":"logo","content":"content","shops":"shops","section-title":"section-title","im-breadcrumb":"im-breadcrumb","logo-rwd":"logo-rwd","section-panel":"section-panel","bottom-menu":"bottom-menu","bottom-content":"bottom-content","bottom":"bottom","section-left":"section-left","section-center":"section-center","section-right":"section-right","top-content":"top-content","top-content-title":"top-content-title","content-title":"content-title","bottom-content-title":"bottom-content-title","top-footer":"top-footer","content-footer":"content-footer","bottom-footer":"bottom-footer","logo-rwd-white":"logo-rwd-white","menu-offer":"menu-offer"}