Brak danych
aktualności
Brak danych
2021-01-01
40 lat AQUA-Grupa SBS

Rok 2021 jest dla naszej firmy szczególnie ważny. To już 40 lat od kiedy "AQUA-Grupa SBS" sp. z o.o. współtworzy historię branży instalacyjnej, grzewczej
i wodociągowej
. Przez ten czas zbudowaliśmy sieć 17 hurtowni branżowych wspomaganych przez nowoczesny magazyn centralny. Ugruntowana pozycja ”AQUA-GRUPA SBS” sp. z o.o. jest wynikiem stałego podnoszenia wiedzy i kwalifikacji doradców technicznych oraz trwałych relacji z naszymi Klientami, dostawcami za co serdecznie dziękujemy.

mini kronika AQUA

2021-01-07
Sytuacja epidemiologiczna - COVID

Szanowni Państwo.
Sytuacja pandemiczna panująca w naszym kraju oraz wprowadzane przez rząd obostrzenia, obligują naszą firmę do wprowadzenia określonych środków bezpieczeństwa. Staramy się abyście Państwo w jak najmniejszym stopniu odczuli ewentualne utrudnienia.
Prosimy o zapoznanie się z bieżącymi informacjami dotyczącymi zasad pracy i obsługi Klienta w naszej firmie.

UWAGA: ważna informacja dotycząca pandemii koronawirusa

2021-01-08
COVID - zasady bezpieczeństwa

Szanowni Państwo.
Jako firma społecznie odpowiedzialna dla bezpieczeństwa naszych Klientów, pracowników oraz dostawców promujemy odpowiednie zachowania zalecane przez Ministerswto Zdrowia i służby sanitarne.
Prosimy o przestrzeganie w naszych jednostkach zasad zakrywania ust i nosa, dezynfekcji rąk i zachowania dystansu społecznego.

2020-06-01
Biuro handlowe w Poznaniu

Drodzy Klienci jest nam niezmiernie miło poinformować, iż nasz oddział poznański zmienł swój dotychczasowy adres. Od 1 czerwca AQUA-GRUPA SBS Poznań działa w nowym, większym, usytuowanym w bardzo dobrej lokolazacji Biurze Handlowym. Nasi Doradcy handlowi zapraszają na konsultacje oraz rozmowy handlowe do nowej siedziby, która znajduje się przy ulicy Sarmackiej 7 61-616 Poznań. Serdecznie zapraszamy. 

2020-01-23
Otwarcie 17-go oddziału "AQUA - Grupa SBS"

Początek roku 2020 to dla naszej spółki olbrzymi sukces - z dniem 3 luty uruchomiliśy 17 oddział "AQUA - Grupa SBS". Nowym punktem na mapie AQUA jest miasto Wałbrzych. Oddział wałbrzyski jest 7 oddziałem zlokalizowanym w województwie dolnośląskim. Zespół nowej jednostki stanowią profesjonalini Doradcy Handlowi z ponad 15-letim stażem w branży instalacyjnej, grzewczej i wodociągowej. Serdecznie zapraszamy na ulicę Wrocławską 130 w godzinach 7:30-15:30.

2020-11-23
Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym

7  listopada  2020 roku  w  Miejskim  Ośrodku  Sportu
i Rekreacji w Drzonkowie odbyły się Zawody Pucharu Polski w Kolarstwie Przełajowym. "AQUA-GRUPA SBS" była jednym ze sponsorów tego przedsięwzięcia. Pomimo zawirowań oraz odgórnych zarządzeń wynikających z sytuacji spowodowanej przez Covid-19  udało się wystartować aż  310 zawodnikom  z  Polski
i Czech. Dziękujemy wszystkim Organizatorom oraz Uczestnikom za świetną organizację oraz trud jaki włożyli w przygotowania do Pucharu Polski. 

Brak danych
{"path":"aktualnosci"}
{"slider":"slider","menu":"menu","language":"language","cookie":"cookie","logo":"logo","content":"content","shops":"shops","section-title":"section-title","im-breadcrumb":"im-breadcrumb","logo-rwd":"logo-rwd","section-panel":"section-panel","bottom-menu":"bottom-menu","bottom-content":"bottom-content","bottom":"bottom","section-left":"section-left","section-center":"section-center","section-right":"section-right","top-content":"top-content","top-content-title":"top-content-title","content-title":"content-title","bottom-content-title":"bottom-content-title","top-footer":"top-footer","content-footer":"content-footer","bottom-footer":"bottom-footer","logo-rwd-white":"logo-rwd-white"}